Witajcie, planuję wielkie porządki i modernizację bloga. Zastanawiam się, czy wolicie, żebym rozwijała stronę tutaj, w starym, dobrym klimacie, czy może wolicie nowoczesną wersję na WordPressie (LINK)? Dajcie znać w komenatrzach, to Wy zdecydujecie, gdzie będziemy budować społeczność!
Pozdrawiam czterolistna

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz